Žiūrėti filmus internetu – ne visada legalu

filmai onlineNemaža dalis lietuvių laiką leidžia žiūrėdami filmus internetu, tačiau yra vienas niuansas – ne visi žino, kad kai kuriuose portaluose jie publikuojami visiškai nelegaliai. Filmai online yra viena dažniausių frazių, kuri vedama paieškos sistemose, siekiant, jog būtų pateiktos interneto svetainės, siūlančios nemokamą filmų žiūrėjimą. Gaila, bet ne visi šie portalai užsiima teisėta veikla, o svarbiausia – dėl to gali nukentėti ir patys filmų žiūrėtojai. Tad, ką pravartu žinoti tiems, kurie nuolatos žiūri filmus interneto svetainėse?

Kai kurie filmai rodomi legaliai, bet už jų peržiūras būtina susimokėti

Ne kiekvienas žmogus nori leisti didžiules sumas už tai, kad galėtų pažiūrėti naujausius filmus. Dėl šios priežasties Lietuvoje dabar populiarėja specialios platformos, kur sumokėjus mėnesio mokestį, leidžiamą žiūrėti neribotą kiekį filmų. Aišku, tas mokestis irgi kai kuriems gali atrodyti didelis – jis siekia nuo kelių iki keliolikos eurų. Priklausomai nuo platformos pasirinkimo, pateikiama ir skirtingas filmų asortimentas. Kai kuriose interneto svetainėse tokiu principu žiūrėti filmus yra legalu, nes tie portalai turi galiojančias licencijas tuo filmus platinti.

Verta žinoti, kad tik tokiose platformose galima žiūrėti filmus be jokių problemų. Kitos interneto svetainės, kurios pateikia nelegalius filmus, dažniausiai sukelia riziką ir patiems vartotojams. Jie irgi būtų laikomi darantys nusikalstamą veiką, o už tai yra baudžiama.

Kai kurie žmonės net nesupranta, jog žiūri nelegalius filmus

Įdomiausia tai, kad ne vienas žmogus apskritai nesuvokia ką reikia piratavimas. Tai nereiškia, kad piratauja tie, kurie platina tokius filmus. Piratauja ir tie, kurie juos siunčiasi ar žiūri tiesiogiai internete. Didžioji dalis filmų svetainių veikia neteisėtai. Tad, net ir žiūrėdami tokius filmus jūs galite prisidaryti problemų. Viskas gali baigtis tuo, kad bus konfiskuojami jūsų kompiuteriai ar kiti įrenginiai, bus skiriamos baudos, o taip pat teks atlyginti žalą toms bendrovėms, kurioms padaryta žala.

Tiesiog, daugelis interneto svetainių, kurios platina filmus, nenurodo jokios informacijos apie savo veiklą. Tai yra pagrindinė priežastis kodėl daugelis žmonių nesupranta, jog daro nusikalstamą veiką.

Ne kiekviena bitcoin keitykla siūlo palankias keitimo sąlygas

bitcoin keityklaGalvojate ar verta investuoti pinigus į virtualias valiutas? Jeigu tik dabar pradėjote domėtis kas tai yra, tuomet vertėtų žinoti, kad į šias valiutas investuoja tiek patyrę investuotojai, tiek ir mėgėjai. Kiekviena bitcoin keitykla gali pasiūlyti plačias virtualių monetų keitimo galimybes. Tai reiškia, kad dabar galima keisti ne tik bitcoin valiutą, bet ir visas kitas kriptografines valiutas. Jeigu jūs iš to norite uždirbti, pirmiausia reikėtų atidžiau domėtis kas tai yra ir kaip viskas vyksta. Tuo labiau – jums reikia pasidomėti šių valiutų keitimo ir išgryninimo procedūromis, jog paskui nekiltų jokių nesklandumų su keityklomis.

Kiekviena bitcoin keitykla nustato kažkokį mokestį už valiutos konvertavimą į grynus pinigus arba keitimą kitomis valiutomis. Pirmiausia reikia žinoti, kad norint už eurus įsigyti bitcoin valiutos kažkokioje keitykloje, jums teks sumokėti keitimo mokestį. Keityklos dabar konkuruoja nustatydamos vis mažesnius keitimo mokesčius. Dažniausiai mokesčiai taikomi pagal sumas t.y. imamas procentinis mokestis. Įprastai mažesni mokesčiai taikomi tiems, kurie keičiasi didesnes sumas. Taipogi verta žinoti, kai kurios bitcoin keityklos gali užtrukti gana ilgai kol perves jūsų norimą valiutą jums. Būtent keitimo laikas yra dar vienas iš svarbiausių faktorių renkantis keityklas.

Kalbant apie bitcoin valiutą, verta žinoti, kad tai yra ko gero pati populiariausia virtuali valiuta visame pasaulyje. Jos vertė yra didžiausia ir šiuo metu jis yra perkopusi 4000 eurų už vieną bitcoiną. Šios valiutos įsigiję investuotojai, kad ateityje jos vertė dar labiau pakils, nes galiausiai ateis metas, kai naujų šios monetos vienetų rinkoje nebeatsiras. Tad, jeigu nusprendėte investuoti pinigus į šią valiutą, tai daryti dabar būtų pats geriausias metas, nes paskui vargu ar taip lengvai ją įsigysite pigiau.

Kas liečia bitcoin valiutos vertės šuolius, būtina pabrėžti, kad ši valiuta nuvertėja arba pabrangsta po kelis kartus per dieną. Kaina gali pasikeisti net per kelias sekundes. Viskas lemia šios valiutos judėjimas ir įsitvirtinimas tarptautinėje rinkoje. Jeigu pasirodo neigiamų kalbų apie šios valiutos „blogąsias“ savybes, tuomet jos vertė krenta, tačiau jeigu yra teigiamų kalbų – jos vertė kyla.

„iPhone6“ – patobulinimų kupinas išmanusis telefonas

iPhone6

Kiekvienam vartotojui, kuris seka ir analizuoja kasmet „Apple“ kompanijos pristatomus išmaniuosius telefonus, puikiai žinoma, kad „iPhone6“ neabejotinai išsprendė labai daug svarbių ankstesnės kartos modeliuose buvusių problemų.

Dabar naudodamiesi „iPhone6“ galime džiaugtis kur kas didesniu ekranu (pernelyg nepadidinus paties išmaniojo telefono išmatavimų), patobulintu procesoriumi, puikesne kamera, padidinta baterijos talpa ir svarbiausia – akivaizdžių pokyčių patyrusiu telefono dizainu.

Kadangi nemažai daliai vartotojų labai svarbi išmaniojo telefono talpa, būtina paminėti, kad 128 GB talpos „iPhone6“ nebėra gaminamas, tačiau mažesnės talpos modelių dar yra čia. Tačiau net ir tokiu atveju, jei savo telefone mėgstate visuomet saugoti daug filmų, vaizdo klipų, muzikos įrašų, elektroninių knygų ir kitų skaitmeninių dokumentų, jums tikrai turėtų pakakti 64 GB talpos.

Jei šį modelį lygintume su ankstesniais (o tai mėgsta daryti kiekvienas „Apple“ produkcijos gerbėjas), tuomet galima drąsiai teigti, kad šios kompanijos gaminami išmanieji telefonai radikaliai pakeitė savo išvaizdą. Pasirodžius „iPhone 6“, tai tapo vienu ploniausiu ir lengviausiu išmaniuoju telefonu.

Be to, šio modelio ekranas taip pat gerokai pasikeitė – tapo didesnis, pasižymi geresne rezoliucija, spalvų perteikimu ir kitais svarbiais aspektais. Jo ekrano rezoliucija yra 1334×750, o tai nemenkas pokytis, lyginant su ankstesniaisiais „iPhone“ modeliais. Turbūt žinote, kad nemaža dalis vartotojų pastaruoju metu naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais stengiasi įgyvendinti kuo daugiau įvairių užduočių. Tai reiškia, kad labai svarbu tampa ekrano raiška ir spalvų kontrastai – jei visa tai yra aukščiausios kokybės, nepavargsta akys ir visi elementai yra matomi be jokių sunkumų.

Galiausiai reikėtų nepamiršti ir šio išmaniojo telefono kameros. Atsirado nauja galimybė – „Focus Pixels“. Ši funkcija kamerai leidžia kur kas greičiau sufokusuoti reikiamą vaizdą ir tokiu būdu sukurti raiškesnes ir kokybiškesnes nuotraukas. Žinoma, būtina paminėti ir asmenukėms skirtos kameros patobulinimus, kurių dėka kiekvienas savo gyvenimo akimirkas dažnai įamžinti mėgstantis vartotojas, gali tai daryti sklandžiau ir kokybiškiau.

Taigi, svarstantiems, kurį „Apple“ išmaniųjų telefonų modelį reikėtų pasirinkti, neišleidžiant pernelyg daug pinigų, galima rekomenduoti išbandyti „iPhone6“, kurio funkcionalumu ir patogumu įsitikino milijonai vartotojų visame pasaulyje.