Žiūrėti filmus internetu – ne visada legalu

filmai onlineNemaža dalis lietuvių laiką leidžia žiūrėdami filmus internetu, tačiau yra vienas niuansas – ne visi žino, kad kai kuriuose portaluose jie publikuojami visiškai nelegaliai. Filmai online yra viena dažniausių frazių, kuri vedama paieškos sistemose, siekiant, jog būtų pateiktos interneto svetainės, siūlančios nemokamą filmų žiūrėjimą. Gaila, bet ne visi šie portalai užsiima teisėta veikla, o svarbiausia – dėl to gali nukentėti ir patys filmų žiūrėtojai. Tad, ką pravartu žinoti tiems, kurie nuolatos žiūri filmus interneto svetainėse?

Kai kurie filmai rodomi legaliai, bet už jų peržiūras būtina susimokėti

Ne kiekvienas žmogus nori leisti didžiules sumas už tai, kad galėtų pažiūrėti naujausius filmus. Dėl šios priežasties Lietuvoje dabar populiarėja specialios platformos, kur sumokėjus mėnesio mokestį, leidžiamą žiūrėti neribotą kiekį filmų. Aišku, tas mokestis irgi kai kuriems gali atrodyti didelis – jis siekia nuo kelių iki keliolikos eurų. Priklausomai nuo platformos pasirinkimo, pateikiama ir skirtingas filmų asortimentas. Kai kuriose interneto svetainėse tokiu principu žiūrėti filmus yra legalu, nes tie portalai turi galiojančias licencijas tuo filmus platinti.

Verta žinoti, kad tik tokiose platformose galima žiūrėti filmus be jokių problemų. Kitos interneto svetainės, kurios pateikia nelegalius filmus, dažniausiai sukelia riziką ir patiems vartotojams. Jie irgi būtų laikomi darantys nusikalstamą veiką, o už tai yra baudžiama.

Kai kurie žmonės net nesupranta, jog žiūri nelegalius filmus

Įdomiausia tai, kad ne vienas žmogus apskritai nesuvokia ką reikia piratavimas. Tai nereiškia, kad piratauja tie, kurie platina tokius filmus. Piratauja ir tie, kurie juos siunčiasi ar žiūri tiesiogiai internete. Didžioji dalis filmų svetainių veikia neteisėtai. Tad, net ir žiūrėdami tokius filmus jūs galite prisidaryti problemų. Viskas gali baigtis tuo, kad bus konfiskuojami jūsų kompiuteriai ar kiti įrenginiai, bus skiriamos baudos, o taip pat teks atlyginti žalą toms bendrovėms, kurioms padaryta žala.

Tiesiog, daugelis interneto svetainių, kurios platina filmus, nenurodo jokios informacijos apie savo veiklą. Tai yra pagrindinė priežastis kodėl daugelis žmonių nesupranta, jog daro nusikalstamą veiką.

Elektroninių parduotuvių privalumai

Nei vienas šiuolaikinis vartotojas nesiginčija dėl to, kad šiuo metu elektroninėse parduotuvėse apsipirkti yra kur kas patogiau ir lengviau. Vietoje to, kad kaskart keliautume į fizines parduotuves, galime pasinaudoti internetu, peržiūrėti mus dominančias elektronines parduotuves ir pasirinkti būtent tas prekes, kurių mums reikia. Visą tai galima atlikti akimirksniu, todėl akivaizdu, kodėl tiek daug pirkėjų pasirenka būtent elektronines parduotuves. Tačiau, kaip bebūtų, vis dar yra nemažai žmonių, kurie į elektronines parduotuves žvelgia skeptiškai, todėl ImuPerku.lt pateikia keletą labai svarbių priežasčių, kodėl elektroninėse parduotuvėse visuomet yra verta apsipirkti ir kaip tai galėtų padėti daug daugiau sutaupyti.

 • Patogu. Jei jums pabodo didelės klientų eilės, begalė laiko, kurį praleidžiate vaikščiodami po parduotuves ir kiti nepatogumai, su kuriais susiduriate pasirinkę fizines parduotuves, galite būti tikri, kad elektroninių parduotuvių pagalba visą apsipirkimo procesą kur kas labiau palengvinsite ir galėsite išvengti daugybės papildomų nepatogumų, kurie dažniausiai kyla, kai apsiperkame fizinėse parduotuvėse.
 • Didelis asortimentas. Elektroninių parduotuvių neapriboja fizinės vietos trūkumas, todėl jos savo klientams gali pateikti visas juos dominančias prekes. Tai reiškia, kad visą tai, ką jie turi savo sandėlyje, gali pateikti ir savo lankytojams. Dėl šios priežasties lankydamiesi bene bet kurioje elektroninėje parduotuvėje jūs galite kur kas lengviau surasti tas prekes, kurių ieškote, skirtingai nei tuomet, kai pasirenkate apsipirkti fizinėse parduotuvėse.
 • Labai nedidelės kainos. Nenustebkite, kad tos pačios prekės elektroninėse parduotuvėse kainuoja kur kas mažiau nei fizinėse prekyvietėse. Taip yra todėl, kad elektroninių parduotuvių patiriami kaštai dažniausiai būna kur kas mažesni nei fizinių, todėl jos savo klientams gali pasiūlyti palankesnes prekių kainas, padedančias jiems sutaupyti.
 • Spartus pristatymas. Jei norite, kad jūsų užsakytos prekės jus pasiektų vos per vieną arba dvi dienas, elektroninės parduotuvės gali patenkinti visus jūsų lūkesčius. Jei jūs apsipirksite tose elektroninėse parduotuvėse, kurios veikia Lietuvoje, tuomet jums bus labai nesudėtinga prekes gauti akimirksniu, vos po kelių dienų nuo jūsų pateikto užsakymo.

Naudokitės internetu ir apsipirkite lengviau

Maksi.lt

Jei jūs iki šiol savęs nepriskirdavote prie šiuolaikinės kartos žmonių ir manėte, kad nesate patyrę kompiuterinių technologijų vartotojai, labai tikėtina, kad ir elektroninėmis parduotuvėmis naudodavotės labai retai arba apskritai to niekuomet nedarydavote. Tačiau šiuo metu tikrai nevertėtų būti skeptiškai nusiteikusiems šiuolaikinių technologijų atžvilgiu. Trumpiau tariant, modernūs sprendimai kiekvienam iš mūsų gali padėti sutaupyti kur kas daugiau laiko ir padėti išvengti bereikalingų pastangų skyrimo. Todėl jei mes norime gyventi efektyviau, jokiu būdu neturėtume pamiršti, kad aplink mus yra labai daug sprendimų, kuriais galime lengvai pasinaudoti ir pagerinti savo gyvenimo kokybę, todėl jei jūs apsipirkinėjate tik fizinėse parduotuvėse, pats metas sužinoti keletą priežasčių, kodėl tokius savo apsipirkinėjimo įpročius turėtumėte pakeisti. Keletą naudingų detalių pateikia Maksi.lt elektroninė parduotuvė.

Kiekvienas žmogus, kuris naudojasi elektroninėmis parduotuvėmis, sutaupo kur kas daugiau savo laiko, kadangi tokiais atvejais nebelieka jokios būtinybės kur nors vykti. Visas apsipirkimo procesas gali būti įgyvendintas nuotoliniu būdu, naudojantis savo kompiuteriu ir internetu. Be to, nereikėtų pamiršti, kad galima pasinaudoti ir savo planšete arba išmaniuoju telefonu, tokiu atveju suteikiant sau daug daugiau patogumo ir laisvės, kadangi tuomet galima būti bet kurioje pasaulio vietoje. Ką jau kalbėti apie tai, kad elektroninėse parduotuvėse apsipirkti galima bet kuriuo jums patogiu metu, nes elektroninės parduotuvės veikia visą parą.

Be abejo, labai svarbu paminėti, kad elektroninėse parduotuvėse būna siūlomas kur kas platesnis prekių asortimentas, todėl jei jūs norite lengviau atrasti visas jus dominančias prekes, tai galite padaryti labai nesudėtingai. Bene kiekvienoje elektroninėje parduotuvėje veikia prekių filtravimo ir paieškos sistema, todėl jūs galite atrūšiuoti visas prekes, kurios atitinka visus jūsų lūkesčius. Taip pat nevertėtų pamiršti, kad jei jūs naudositės elektroninėmis parduotuvėmis, labai tikėtina, jog kur kas daugiau sutaupysite, nes dažniausiai jose siūlomų prekių kainos būna mažesnės, o tai reiškia, kad jūs galite apsisaugoti nuo pernelyg didelių išlaidų patyrimo.

MacBook Air stebina savo privalumais

Norintys įsigyti naują kompiuterį gana dažnai nusprendžia rinktis MacBook Air. Toks pasirinkimas yra palankus dėl daugybės įvairių priežasčių, tad nieko keisto, kad „Apple“ gaminiai tampa vis populiaresni ne tik Amerikoje, bet taip pat ir mūsų šalyje. Ši produkcija išsiskiria ilgaamžiškumu, solidžiu dizainu bei nepriekaištingu veikimu, taigi, galima būti tikriems, kad dėl tokio sprendimo gailėtis tikrai neteks.

Kodėl verta rinktis MacBook Air?

 • Kompiuteriu dažniausiai naudojamasi ne vien tik namuose, bet taip pat ir darbe, susitikimų metu, ir t.t. Dėl šių priežasčių neretai yra ieškoma tokio kompiuterio, kuris būtų ne tik pakankamai plonas, bet taip pat ir gana nesunkus. MacBook Air gali būti iš tiesų palankus pasirinkimas, nes šis kompiuteris sveria vos 1,35 kg, o jo korpusas yra neįtikėtinai plonas – vos 1,7 cm storio. Jei kompiuterį gana dažnai tenka pasiimti su savimi, tokia pasirinkimo galimybė neabejotinai gali būt viena palankiausių;
 • MacBook AirRenkantis kompiuterį gana dažnai svarbiu kriterijumi tampa ir tai, kad baterijos budėjimo trukmė būtų pakankamai ilga. MacBook Air baterijos budėjimo trukme lenkia daugybę šiuolaikinių kompiuterių, nes neįkraudami kompiuterio juo galėsite naudotis net iki 12 valandų. Šiuolaikiniam žmogui šis kriterijus yra tikrai labai svarbus, nes dienos metu paprasčiausiai ne visada yra galimybė įkrauti jo bateriją. MacBook Air kompiuteryje SSD talpa užima labai nedaug vietos, todėl baterijai skiriama didesnė erdvė. Įdomu ir tai, kad kompiuteris budėjimo režime gali veikti iki 30 dienų, tad tai gali būti tikras išsigelbėjimas kelionių metu;
 • MacBook Air turi penktosios kartos „Intel Core“ procesorių, kuris sukurtas taip, kad taupytų energiją, o kompiuteris veiktų pakankamai sparčiai. Nesvarbu, kokiems tikslams dažniausiai naudojate kompiuterį, galite būti tikri, kad jis visada veiks greitai ir sklandžiai. MacBook Air teigiamai vertina net ir įvairių kompiuterinių žaidimų mylėtojai – niekam ne paslaptis, kad žaidimams yra reikalingas pakankamai galingas kompiuteris, tad toks pasirinkimas iš tiesų gali būti vienas palankiausių;
 • Vartotojus taip pat džiugina MacBook Air dizainas, kuris tikrai išsiskiria iš kitų šiuolaikinių kompiuterių. Galite pasirinkti vieną iš keturių siūlomų šio kompiuterio spalvų, ir šis įrenginys taps ne tik darbo priemone, bet taip pat neatskiriama stiliaus dalimi.

Kur įsigyti MacBook Air?

Pirkėjai neretai teiraujasi, kur būtų galima MacBook Air įsigyti tikrai palankia kaina, ir tikrai puikia galimybe gali būti internetinės parduotuvės, kuriose labai paprasta palyginti nustatytas prekių kainas. Jei pirkdami gaunate tokią pat prekę, juk tikrai neverta mokėti brangiau, tiesa? Taigi, viskas, ką jums reikia padaryti, – tiesiog susirasti internetinių parduotuvių, kuriose prekiaujama šiais kompiuteriais, ir pasidomėti, kas gali pasiūlyti šią produkciją geriausiomis kainomis. Tikėtina, kad rinktis tikrai bus iš ko, tad netrukus galėsite priimti tam tikrą sprendimą.

Kaip užsisakyti MacBook Air internetu?

 • Pirmiausia susiraskite tokią parduotuvę, kurioje MacBook Air būtų siūlomas geriausia kaina. Taip pat gali būti svarbu ir tai, kad kompiuteris pasiektų gavėją per kuo trumpesnį laiką. Kai kurios internetinės parduotuvės siūlo užsakomąsias prekes, kurių gali tekti laukti kelias savaites, tačiau paprastai tokia informacija yra nurodoma iš karto;
 • Pasirinkę tinkamiausią pardavėją galėsite prie antro žingsnio – prekės užsakymo. Jums reikės įsidėti prekę į virtualų krepšelį bei pasirinkti labiausiai tinkančią pristatymo ir atsiskaitymo galimybę. Internetinėje erdvėje prekiaujantys pardavėjai neretai gali pasiūlyti kelis atsiskaitymo metodus – ne vien tik populiariausiu bankiniu pavedimu, bet taip pat ir grynaisiais pinigais arba lizingu. Neretais atvejais MacBook Air nusprendžiama pirkti išsimokėtinai, tad verta pasidomėti, kokie pardavėjai tą gali pasiūlyti pačiomis geriausiomis sąlygomis. Pavyzdžiui, jei įsipareigojama atsiskaityti per gana trumpą laikotarpį, kompiuterį galėsite įsigyti be jokio pabrangimo. Taip pat neretai leidžiama rinktis kelis prekių pristatymo metodus – per siuntų terminalą ar kurjerį, taip pat neretai yra galimybė savarankiškai atsiimti užsakytas prekes. Bet kuriuo atveju tikrai galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį metodą, ir jums tikrai nereikės ilgai laukti, kol MacBook Air pasieks jūsų namus;
 • Užsakant prekes visada svarbu nurodyti savo tikslius duomenis, nes priešingu atveju gali kilti keblumų pristatant pasirinktas prekes. Kadangi apie užsakymo patvirtinimą informacija gana dažnai siunčiama elektroniniu paštu ar telefonu, labai svarbu, kad šie duomenys būtų tikslūs, nes pardavėjui gali kilti keblumų su jumis susisiekiant.

Taigi, jei norima įsigyti tikrai kokybišką kompiuterį, ši pasirinkimo galimybė bus tikrai palanki. Šiuolaikiniai „Apple“ produktai pasižymi ne tik puikiomis techninėmis savybėmis, bet taip pat ir patvarumu bei puikiu dizainu. Jei kokybė jums yra pats svarbiausias kriterijus, toks sprendimas gali būti iš tiesų labai palankus – galėsite nesibaiminti, kad vos po vienerių ar dvejų metų teks rūpintis naujo kompiuterio įsigijimu. Jums tereikia susirasti pardavėją, nustačiusį palankiausią šio kompiuterio kainą, ir netrukus galėsite džiaugtis iš tiesų puikiu pirkiniu.

10 dažniausių klausimų apie apsipirkimą internetu

220.lvNors internetinė prekybą Lietuvoje įgyja vis didesnį pagreitį, tačiau neretai kyla klausimų, kaip atlikti tam tikrus veiksmus. Nors kiekviena internetinė parduotuvė gali būti labai individuali, tačiau galima išskirti ir tam tikrus bendrus dalykus. Taigi, kokie klausimai apie apsipirkimą internetu kyla dažniausiai?

Dažniausi kausimai, kylantys apsipirkimo metu

 • Kaip atrasti geriausias prekių kainas? Tai padaryti yra gana paprasta: jei esate numatę, kokios konkrečios prekės jus domina, tokiu atveju galite į paiešką suvesti tam tikrus konkrečius raktažodžius, ir netrukus rasite tai, ko ieškote. Skirtingose parduotuvėse nustatytos kainos gali gerokai skirtis, tad atrasite geriausius pasiūlymus;
 • Kada galima pateikti savo užsakymą? Priešingai nei fizinės prekybos vietos, internetinė parduotuvė dirba visą parą, todėl čia užsisakyti prekių galėsite bet kuriuo jums patogiu metu, kada rasite tam šiek tiek laiko;
 • Kiek laiko truks prekių pristatymas? Tai priklauso nuo to, kokia internetinė parduotuvė bus pasirinkta. Lietuvos pardavėjai šaliesteritorijoje prekes pristato per kelias dienas, ir visada galima pasidomėti, kas siūlo greičiausią prekių pristatymą;
 • Kaip sumokėti už prekes? Dažnai internetinė parduotuvė siūlo kelias galimybes: sumokėti galima grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu ar naudojantis internetinės bankininkystės sistema;
 • Ar yra galimybė pirktiišsimokėtinai? Taip, tokią galimybę siūlo dažna internetinė parduotuvė, prekiaujanti buitine technika ar kitais stambesniais ar brangesniais pirkiniais;
 • Ar galima užsakytas prekes grąžinti? Taip, tokia galimybė yra, tačiau visada svarbu laikytis prekių grąžinimo sąlygų, kurias yra nustačiusi internetinė parduotuvė;
 • Kokiu būdu pristatomos prekės? Dažnai gali būti siūlomos kelios pasirinkimo galimybės: pristatymas per kurjerį,paštomatu ar Lietuvos paštu;
 • Ar galima užsakytas prekes atsiimti patiems? Taip, tokia galimybė yra, tačiau tą gali pasiūlyti ne kiekviena internetinė parduotuvė. Verta pasidomėti, kokie pardavėjai siūlo prekių atsiėmimą prekių išdavimo punktuose;
 • Ar internetu pirkti saugu? Taip, tačiau visada svarbu tai, kad būtų pasirenkama tikrai patikima internetinė parduotuvė. Pasidomėkite, kuri jų yra vertinama tikrai palankiai, ir tai leis jums išvengti galimų nesklandumų;
 • Kaip išsirinkti prekes? Dauguma pardavėjų skirsto prekes į tam tikras kategorijas, ir taip pat gali pasiūlyti prekių rikiavimą pagal tam tikrus kriterijus. Pavyzdžiui, internetinėse parduotuvėse gali būti leidžiama prekes rikiuoti pagal tai, kokia yra jų kaina, kokia taikoma nuolaida, koks yra prekių gamintojas, ir t.t., tad tai padeda greičiau pasirinkti prekes.

Įsitikinsite, kad apsipirkti internetu yra paprasta, greita ir saugu. Internetinėse parduotuvėse visada galima rasti tam tikrą svarbiausią informaciją, kaip pateikti užsakymą, kokie yra prekių atsiėmimo būdai, ir t.t., o tuo atveju, jei kiltų tam tikrų klausimų, tiesiog galėsite susisiekti nurodytais kontaktais ir pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie mielai atsakys į visus jums iškilusius klausimus, todėl apsipirkti galėsite dar drąsiau.

Nr.1 parduotuvė Latvių – 220.lv!

Kas svarbu užsakant internetinio tinklalapio kūrimo paslaugas

Puslapiu kurimasKai kurie nepatyrę interneto vartotojai mano, kad šiandien tereikia turėti internetinį tinklalapį ir viskas tuo pasakyta: lankytojų skaičius auga ne dienomis, o valandomis ir pardavimai didėja akimirksniu. Tačiau, deja, bet toks požiūris yra daugiau nei klaidingas. Dabartinė internetinės rinkos situacija yra visiškai kitokia. Dabar internete yra neįsivaizduojamas kiekis internetinių tinklalapių, o tai reiškia, kad kiekvienoje rinkoje galite drąsiai skaičiuoti ne vieną šimtą, tūkstantį ar netgi šimtus tūkstančių tinklalapių. Kai yra toks didelis virtualioje erdvėje veikiančių internetinių tinklalapių skaičius, natūralu, jog nepakanka turėti internetinę svetainę – būtina pasirūpinti, kad ji būtų profesionali, paveiki, naudinga, o reklamos kampanija pritaikyta konkrečiai rinkai ir atitinkamam produktui.

Todėl turite suprasti, kad tinklapiu kurimas yra neatsiejamas nuo daugybės kitų veiksnių, turinčių tiesioginės įtakos galutiniam teigiamam rezultatui. Jei tai suprasite darbų pradžioje, galite būti tikri, kad pajusite teigiamus savo verslo pokyčius. Žinoma, pradžioje svarbiausia užduotimi išlieka puslapiu kurimas – juk tai yra pagrindas viso to, su kuo ateityje bus susiję jūsų pasirenkami internetinio marketingo sprendimai. Todėl tinklalapio kūrimui reikėtų skirti kaip įmanoma daugiau dėmesio, laiko ir pastangų. Jokiu būdu susisiekus su internetinių tinklalapių kūrėjais nereikėtų sakyti, kad jums tinklalapio reikėjo dar vakar. Didelė skuba tikrai nepadės sukurti tobulą produktą. Dėl šios priežasties nerekomenduojama tinklalapių kūrėjus įsprausti į labai trumpą darbui atlikti skirtą terminą.

Kaip bebūtų, kai sutarsite dėl termino, nepamirškite, kad jums taip pat reikės turėti būsimo tinklalapio viziją. Be abejo, tai nėra privaloma, tačiau labai naudinga. Kadangi neretai nutinka taip, kad nepateikus jokios informacijos, darbo pabaigoje klientai ima teigti, jog norėtų ko nors visiškai kitokio. Todėl norint išvengti tokių nepatogumų, geriau apie savo būsimą tinklalapį pagalvoti iš anksto.

Taip pat, tinklalapio kūrimo eigoje visuomet komunikuokite su pasirinktais tinklalapių kūrėjais. Tai padeda laiku pastebėti detales, kurias ne per vėlu pakoreguoti taip, kad jos atitiktų jūsų keliamus reikalavimus. Taigi, nors pateikėme tik kelis patarimus, galite susidaryti aiškesnį vaizdą, kas yra svarbu ir ką reikėtų įgyvendinti norint geriausių rezultatų.

Nešiojamų kompiuterių įsigijimas internetinėse parduotuvėse

Nešiojami kompiuteriai

Svarstote apie naują nešiojamą kompiuterį? Dabartinis nebegali atlikti būtiniausių užduočių ir tapo pernelyg silpnas? Tuomet pats metas pasinerti į galingo ir modernaus nešiojamo kompiuterio paieškas. Pastebima tendencija, kad vis daugiau žmonių bando rasti greitesnius ir paprastesnius būdus apsipirkti. Nors kai kuriems vartotojams internetinė prekyba vis dar yra nepažinta sritis, kur kas didesnė dalis vartotojų ima keisti savo įpročius ir ima dažniau lankytis internetinėse parduotuvėse.

Suprantama, kad galite būti pratę prieš įsigyjant vieną ar kitą prekę, ją paliesti savomis rankomis ir pamatyti plika akimi. Tačiau, jei jums yra aktualūs nešiojami kompiuteriai, visą svarbiausią informaciją galite sužinoti nuotoliniu būdu, o kompiuterio išorę pamatyti aukščiausios raiškos nuotraukose. Be to, internetinėse parduotuvėse sulauksite labai greitos pagalbos, todėl jums patiems nereikės sukti galvos, kuris kompiuteris tiktų geriausiai.

Žinoma, kad vis daugiau vartotojų pasirenka internetines parduotuves ne tik dėl operatyvaus apsipirkimo proceso. Didžioji dalis vartotojų pirmenybę teikia prekių kainai. Ne paslaptis, kad pirkdami nešiojamą kompiuterį pirmoje pasitaikiusioje fizinėje parduotuvėje, galite permokėti. To tikrai nenori nei vienas klientas. Kai fizinėje parduotuvėje prieš save matome ribotą prekių pasirinkimą, tenka įsigyti tai, ką matome. Tačiau internete viskas yra kur kas patogiau – pasitelkę prekių paieškos sistemą, mes galime labai greitai surasti šimtus mums tinkančių prekių.

Kai prieš akis atsiveria begalinis nešiojamų kompiuterių pasirinkimas, turime puikią progą išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiks mūsų turimą biudžetą. Palyginti skirtingų prekių galimybes ir kainas yra paprasčiau nei galite įsivaizduoti. Nors perkant internetu jums reikės šiek tiek luktelėti, kol sulauksite įsigytos prekės, tai neabejotinai yra jūsų dėmesio vertas pasirinkimas. Labai dažnai prekių pristatymas būna visiškai nemokamas, todėl jūs nieko neprarasite.

Tuo atveju, jei jūs stokojate laisvo laiko ir manote, kad naujo nešiojamo kompiuterio paieškos jums gali užtrukti – nieko nelaukę susisiekite su pasirinktos elektroninės parduotuvės konsultantais. Išdėstykite jiems savo pageidavimus ir labai greitai sulauksite patraukliausio pasiūlymo, kuris atitiks jūsų poreikius ir lūkesčius. Taigi, visuomet patariama pasitelkti išmanius ir technologiškai pažangius apsipirkimo būdus.